Facet Range list Item (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: About
el: Περί

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
el: Επιτρεπόμενες τιμές λίστας: κάθε κλειδί πρέπει να είναι ένας έγκυρος ακέραιος ή δεκαδικός αριθμός.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.

en: Allowed values list: invalid input.
el: Λίστα επιτρεπτών τιμών: μη έγκυρη είσοδος.
