Facet Range list Item (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: About
fr: À propos

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
fr: Liste de valeurs autorisées : chaque clé doit être un entier ou un décimal valide.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fr: Valeurs possibles que ce champ peut contenir. Saisir une valeur par ligne, dans le format clef|libellé.

en: Allowed values list: invalid input.
fr: Liste des valeurs autorisées : entrée invalide.
