Facet Range list Item (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: About
hr: Opis

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
hr: Dopuštene vrijednosti: svaki znak mora biti valjani cijeli broj ili decimala.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.

en: Allowed values list: invalid input.
hr: Dopuštene vrijednosti: nevaljan unosa
