Facet Range list Item (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: About
hu: Leírás

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
hu: Megengedett értékek: minden kulcsnak érvényes egész, vagy decimális számnak kell lennie.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hu: A mező lehetséges értékei. Soronként egyet kell megadni kulcs|címke formában.

en: Allowed values list: invalid input.
hu: Engedélyezett értékek listája: érvénytelen adatbevitel.
