Facet Range list Item (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: About
lv: Par

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt derīgam veselam skaitlim vai decimālskaitlim.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: Allowed values list: invalid input.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: nederīgs ievads.
