Facet Range list Item (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: About
nl: Over

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten gehele of decimale getallen zijn.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.
