Facet Range list Item (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: About
sk: Informácie o

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
sk: Zoznam povolených hodnôt: Každý kľúč musí byť platné celé alebo desatinné číslo.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.
