Facet Range list Item (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: About
gl: Información

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
gl: Lista de valores permitidos: Cada chave debe ser un número enteiro ou decimal.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: Allowed values list: invalid input.
gl: Lista de valores permitidos: entrada non válida.
