Facet Range list Item (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Search
it: Cerca

en: About
it: Informazioni

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
it: Elenco di valori consentiti: ogni chiave deve essere un numero intero o decimale valido.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
it: I valori possibili che questo campo può contenere. Inserirne uno per riga, nel formato chiave|etichetta.

en: Allowed values list: invalid input.
it: Elenco di valori consentiti: inserimento non valido.
