Facet Range list Item (1.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: About
pl: O stronie

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
pl: Lista dozwolonych wartości: każde pole musi być liczbą całkowitą lub dziesiętną.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: Allowed values list: invalid input.
pl: Lista dozwolonych wartości: niewłaściwe dane wejściowe.
