Facet Range List Item (1.2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Search
et: Otsing

en: About
et: Programmist

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: iga võtmeväärtus peab olema täisarv või reaalarv.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: Allowed values list: invalid input.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: ebakorrektne sisend.
