Facet Range List Item (1.2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Search
tr: Ara

en: About
tr: Hakkında

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
tr: İzin verilen değerler listesi: Anahtarlar birer geçerli tamsayı ya da ondalık değer olmalı.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
tr: Bu alanın içerebileceği muhtemel değerler. Her değer için, anahtar|etiket biçiminde her satıra bir değer girin.

en: Allowed values list: invalid input.
tr: İzin verilen değerler listesi: geçersiz girdi.
