Facet Range List Item (1.2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: About
vi: Giới thiệu

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
vi: Giá trị được phép: mỗi khóa phải là một số nguyên hoặc thập phân.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
vi: Các giá trị có thể lĩnh vực này có thể chứa. Nhập một giá trị trên mỗi dòng, trong định dạng khóa | nhãn.

en: Allowed values list: invalid input.
vi: Giá trị được phép: không hợp lệ.
