Facet Range List Item (1.2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: About
ar: حول

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
ar: قائمة القيم المسموح بها: يجب أن يكون كل مفتاح عدد صحيح أو عشري.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ar: القيم المحتملة التي يمكن أن يحتويها هذا الحقل. قم بإدخال قيمة في كل سطر، بالشكل مفتاح|تسمية.

en: Allowed values list: invalid input.
ar: قائمة القيم المسموح بها: إدخال غير صحيح.
