Facet Range List Item (1.2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: About
jv: Ngenani

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
jv: Daftar biji sing diidinaké: saben kunci kudu wilangan bulat utāwā desimal.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.

en: Allowed values list: invalid input.
jv: Daftar biji sing diidinaké: inputan ora sah.
