Facet Range List Item (1.2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: About
ro: Despre

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
ro: Lista valorilor permise: fiecare cheie trebuie să fie un număr întreg sau zecimal valid.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ro: Valorile posibile pe care le poate avea acest câmp. Introduceți câte o valoare pe linie, sub forma cheie|valoare.

en: Allowed values list: invalid input.
ro: Lista valorilor permise: intrare nevalidă.
