Facets (2.0.10) - en to et translation catalogue (73 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Text
et: Tekst

en: Maximum items
et: Kirjete suurim arv

en: Configure
et: Seadistus

en: Separator
et: Eraldaja

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Mode
et: Viis

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Range
et: Vahemik

en: Month
et: Kuu

en: Widget
et: Vidin

en: OR
et: VÕI

en: Day
et: Päev

en: Configuration
et: Seadistus

en: String
et: Sõne

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Position
et: Asukoht

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: AND
et: JA

en: Missing
et: Puudub

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Values
et: Väärtused

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Combine
et: Kombineeri

en: Query string
et: Päringusõne

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Hard limit
et: Lõplik piir

en: In the last day
et: Viimane päev

en: In the last month
et: Viimane kuu

en: In the last year
et: Viimane aasta

en: On value
et: Sisselülitatud väärtus

en: Off value
et: Väljalülitatud väärtus

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: No results behavior
et: Käitumine, kui tulemusi pole

en: Soft limit
et: Hoiatuspiir

en: Serializes views row data using the Serializer component.
et: Serialiseerib vaate rea andmeid Serializer komponendi abil.

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat
