Facets (3.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Year
my: နှစ်

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: 1 year | @count years
my[0]: ၁ နှစ်
my[1]: @count နှစ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
