Facets (3.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: On
ar: في

en: Search
ar: بحث

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: OR
ar: أو

en: Operator
ar: العامل

en: AND
ar: و
