Facets (3.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: OR
az: Və ya

en: AND
az: VƏ
