Facets (3.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: AND
bo: དང་།
