Facets (3.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Search
ca: Cerca

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: OR
ca: O

en: Operator
ca: Operador

en: AND
ca: I
