Facets (3.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Operator
cs: Operátor
