Facets (3.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Search
cy: Chwilio

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: OR
cy: NEU

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: AND
cy: AC
