Facets (3.0.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Search
da: Søg

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: OR
da: ELLER

en: Operator
da: Operand

en: Processor settings
da: Indstillinger for behandler

en: AND
da: OG

en: Facets
da: Facetter

en: Sort results by
da: Sortér resultater efter

en: Display block title
da: Vis blokkens titel

en: Facets filter
da: Facet-filter

en: Facets summary
da: Facet-sammendrag

en: Displays facets summary in a filter or area
da: Viser facet-sammendraget i et filter eller område
