Facets (3.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: OR
el: Ή

en: Operator
el: Τελεστής

en: AND
el: ΚΑΙ
