Facets (3.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: OR
et: VÕI

en: Operator
et: Tehtemärk

en: AND
et: JA

en: Display block title
et: Kuva ploki pealkiri
