Facets (3.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: On
fa: روشن

en: Search
fa: جستجو

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: OR
fa: یا

en: Operator
fa: عملگر

en: AND
fa: و
