Facets (3.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: OR
fi: TAI

en: Operator
fi: Operaattori

en: AND
fi: JA

en: Display block title
fi: Näytä lohkon otsikko
