Facets (3.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: On
gl: Activo

en: Search
gl: Buscar

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: OR
gl: OU

en: Operator
gl: Operador

en: AND
gl: E
