Facets (3.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: On
he: פעיל

en: Search
he: חיפוש

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: OR
he: או

en: Operator
he: אופרטור

en: Processor settings
he: הגדרות מעבד

en: AND
he: וגם
