Facets (3.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: On
id: Pada

en: Search
id: Pencarian

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Processor settings
id: Pengaturan prosesor

en: AND
id: DAN

en: Display block title
id: Menampilkan judul blok
