Facets (3.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Search
is: Leit

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: OR
is: EÐA

en: AND
is: OG
