Facets (3.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: On
ja: オン

en: Search
ja: 検索

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Operator
ja: オペレータ

en: Hierarchy type
ja: 階層タイプ

en: Display block title
ja: ブロック・タイトルの表示
