Facets (3.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Operator
lt: Operatorius
