Facets (3.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Search
lv: Meklēt

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: OR
lv: VAI

en: Operator
lv: Operators

en: AND
lv: UN

en: Facets
lv: Faseti
