Facets (3.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: On
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: OR
oc: O (OR)

en: AND
oc: E (AND)
