Facets (3.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Search
pl: Szukaj

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: OR
pl: LUB

en: Processor settings
pl: Ustawienia procesora

en: AND
pl: I

en: Facets
pl: Fasety

en: Hierarchy type
pl: Typ hierarchii

en: Display block title
pl: Wyświetlanie tytułu bloku
