Facets (3.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Search
ru: Поиск

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: OR
ru: ИЛИ

en: Operator
ru: Оператор

en: Processor settings
ru: Настройки процессора

en: AND
ru: И

en: Facets
ru: Фасеты

en: Hierarchy type
ru: Тип иерархии

en: Display block title
ru: Отображать заголовок блока

en: Processor order
ru: Порядок процессоров
