Facets (3.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: OR
sk: ALEBO

en: Operator
sk: Operátor

en: AND
sk: A

en: Sort results by
sk: Triediť výsledky podľa
