Facets (3.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Search
sv: Sök

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: OR
sv: ELLER

en: AND
sv: OCH
