Facets (3.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: On
ta: சரி

en: Search
ta: தேடல்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: OR
ta: அல்லது

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: AND
ta: மற்றும்
