Facets (3.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: On
tr: Açık

en: Search
tr: Ara

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: OR
tr: VEYA

en: Operator
tr: İşletmen

en: AND
tr: VE

en: Display block title
tr: Blok başlığını görüntüle
