Facets (3.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Operator
vi: Toán tử

en: AND
vi: VÀ
