Facets (8.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Languages
ht: Lang

en: - All -
ht: - Tout -
