Facets (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Types
sq: Llojet

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: String
sq: Vargu

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: Only of the type(s)
sq: Vetëm i llojit(eve)

en: About
sq: Informacione
