Facets (8.x-1.0-alpha6) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Post date
mk: Датум на објава
