Facets (8.x-1.0-alpha7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Advanced search
da: Avanceret søgning

en: String
da: Tekst

en: Containing any of the words
da: Indeholdende et af ordene

en: Containing the phrase
da: Indeholdende sætningen

en: Containing none of the words
da: Indeholdende ingen af ordene

en: Only of the type(s)
da: Kun af typen
