Facets (8.x-1.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Configuration
mg: Fanamboarana
