Facets core search (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Languages
am: ቋንቋዎች
